Jolanta Budzowska

radca prawny

Partner w kancelarii Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni (BFP) z siedzibą w Krakowie. Specjalizuje się w reprezentacji osób poszkodowanych w cywilnych procesach sądowych w sprawach związanych ze szkodą na osobie, w tym w szczególności z tytułu błędów medycznych oraz z tytułu naruszenia dóbr osobistych.
[Więcej >>>]

„Rzecz o prawie” – dziennik „Rzeczpospolita” pisze o odpowiedzialności za błędy medyczne

Jolanta Budzowska11 grudnia 2016Komentarze (0)

W ubiegły piątek byłam gościem Anny Wojdy z Rzeczpospolitej.

W dwudziestominutowej rozmowie poruszyłyśmy sporo wątków związanych z odpowiedzialnością szpitali i lekarzy za błędy medyczne. Rozmawiałyśmy też o tym, jak toczą się procesy sądowe o odszkodowanie i zadośćuczynienie i czy pacjent ma szansę wygrać sprawę o błąd.

Zainteresowanych tematyką – zakładam, że to wszyscy aktualni i przyszli czytelnicy mojego bloga:) – zapraszam do lektury tekstu i obejrzenia materiału video (odtworzy się po kliknięciu w zdjęcie):

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: