Jolanta Budzowska

radca prawny

Partner w kancelarii Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni (BFP) z siedzibą w Krakowie. Specjalizuje się w reprezentacji osób poszkodowanych w cywilnych procesach sądowych w sprawach związanych ze szkodą na osobie, w tym w szczególności z tytułu błędów medycznych oraz z tytułu naruszenia dóbr osobistych.
[Więcej >>>]

Opinie

DOSKONAŁY
51 recenzje w
wioletta Nowicka
wioletta Nowicka
2021-03-15
Zweryfikowana
Dzień dobry Pani mecenas z Kancelarii Budzowska i Fiutowski broniła mojej sprawy o błąd lekarski.Sprawa trwała kilka lat ale opłacało się czekać . Kancelaria pozwoliła mi uwierzyć w sprawiedliwośc .Sprawa była prowadzona sumiennie, fachowo.Mialam ciągły kontakt z panią mecenas Kolary to profesjonalistka ,ambitna i zawsze doskonale przygotowana.Ale przy tym również bardzo miła kobieta ,empatyczna i potrafi zapewnić poczucie bezpieczeństwa względem prowadzonej sprawy.Nie miałam wątpliwości że wygramy ,i z całego serca Dziękuję za wszystko. Jestem wdzięczna za pomoc i pracę przez te kilka lat.Polecam ta Kancelarie z czystym sumieniem.Jesli zależy komuś na profesjonalizmie i i pozytywnym efekcie końcowym to tylko Kancelaria Budzowska i Fiutowski
Czytaj więcej
Maciej Malinowski
Maciej Malinowski
2021-03-08
Zweryfikowana
Dzień dobry. Kiedy postanowiłem zawalczyć o sprawiedliwość w naszej sprawie, kunszt i profesjonalizm kancelarii BFP był mi dobrze znany, natomiast chciałbym się tutaj podzielić inną wzruszającą mnie kwestią. Kiedy rozpacz i żal po nieoczekiwanej stracie bliskiej osoby odbiera energię do normalnego funkcjonowania, trudno wykrzesać dodatkowe siły na utrzymanie pionu by się nie poddać. Dlatego uważam, iż sposób w jaki Mecenasi kancelarii BFP udzielili mi wsparcia, pozwalając pogrążyć się w żałobie, prowadząc sprawę tak, by zminimalizować moje zaangażowanie..to własnie moim zdaniem warte jest najwyższych pochwał. Dziękuję..
Czytaj więcej
Grzegorz Kuba
Grzegorz Kuba
2021-02-15
Zweryfikowana
Wszystkim potrzebującym pomocy prawnej polecam kancelarię Budzowska Fiutowski i Partnerzy.Radcowie Prawni. To najlepsza kancelaria w Polsce zwłaszcza w sprawach medycznych. Opieka prawna jest kompleksowa i profesjonalna. Działania w mojej sprawie były szybkie, na każdym etapie sprawy mec. J. Budzowska konsultowała sposób działania i omawiała postępy. Prowizja też jest uczciwa więc gorąco polecam tę kancelarię z Krakowa. Pozdrawiam. Liliana Szczepek
Czytaj więcej
Agnieszka Kozłowska
Agnieszka Kozłowska
2021-01-19
Zweryfikowana
Z czystym sumieniem mogę polecić kancelarie Budzowska, Fiutowski i Partnerzy. Pełen profesjonalizm, szybki i miły kontakt. A wiedza prawników jeżeli chodzi o sprawy medyczne nieoceniona. POLECAM NAJLEPSZA KANCELARIA W POLSCE.
Czytaj więcej
Elżbieta K.
Elżbieta K.
2021-01-13
Zweryfikowana
Kancelaria BFP Budzowska Fiutowski i Partnerzy reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Już pierwsza rozmowa o naszym przypadku dotyczącym błędu medycznego dała nam pewność, że trafiliśmy pod właściwy adres. Nie byliśmy wcześniej uczestnikami jakichkolwiek spraw sądowych, nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu z Wymiarem Sprawiedliwości, a mimo to poczuliśmy się od początku bezpieczni, pewniejsi siebie, otoczeni opieką fachowców. Na każdym etapie sprawy byliśmy informowani o postępach w jasny i przystępny sposób. Mogliśmy liczyć na wsparcie w każdej sytuacji. Urzekło nas to, że można zawiłe prawne mechanizmy wyjaśnić w taki sposób, by stały się od razu zrozumiałe. Efektem połączenia ogromnej wiedzy prawniczej, doświadczenia, determinacji w poszukiwaniu sprawiedliwości było zakończenie sprawy, której finał w pełni nas usatysfakcjonował. Od początku do końca sprawę prowadziła Pani mec. Jolanta Budzowska oraz Pani mec. Iwona Świętek - Wołosiuk. Z czystym sumieniem polecamy Kancelarię BFP na Siennej w Krakowie. Jest po prostu najlepsza.
Czytaj więcej
Eryk Głódż
Eryk Głódż
2020-12-20
Zweryfikowana
Polecamy Kancelarie, profesjonalizm i wiedza, właściwi ludzie na właściwym miejscu, na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobry kontakt z kancelarią !
Czytaj więcej
Monika Martyn
Monika Martyn
2020-12-18
Zweryfikowana
Polecam z całego serca Kancelarie Budzowska, Fiutowski i Partnerzy. Bardzo profesjonalni specjaliści z bogata wiedzą i konkretne podejście w działaniu. Bogate doświadczenie pozwala na obiektywną ocenę sukcesu sprawy. Dodatkowo szybkość i dokładność w przepływie informacji w danej sprawie.
Czytaj więcej
Marko Parko
Marko Parko
2020-11-29
Zweryfikowana
Bardzo profesjonalna kancelaria. Pani Jolanta jest bardzo pomocną, rzeczową i godna polecania prawniczką.
Czytaj więcej

Więcej opinii moich zadowolonych klientów znajdziesz na wizytówce Google mojej kancelarii.

***